• Coach 2 - 4000 ml | ĆWICZENIA ODDECHOWE

Coach®2

Zapytaj o produkt +48 537 200 108
139.00
Wpisz swój e-mail
Zostaw telefon

Coach®2


Wolumetryczny aparat do ćwiczeń oddechowych z pomiarem objętości wdychanego powietrza Coach 2 jest urządzeniem do skutecznej rehabilitacji pacjentów po operacjach klatki piersiowej, jamy brzusznej oraz przy przewlekłych chorobach układu oddechowego (np. POChP). Zapobiega rozwojowi niedodmy i innych powikłań umożliwiając jednocześnie pomiar objętości wdychanego powietrza. Regularne stosowanie znacznie skraca pobyt pacjenta w szpitalu.
Łączy w sobie funkcję pomiarową z treningową, informując na bieżąco o osiąganej objętości wdechowej, mobilizując do dalszego podnoszenia sprawności.
Dodatkowy mechanizm po prawej stronie zapewnia właściwą i najbardziej skuteczną technikę ćwiczeń oddechowych. Utrzymanie wskaźnika w polu ze strzałką poprzez wykonanie wolnego wdechu trwającego 5-10 sekund, gwarantuje równomierne wypełnienie pęcherzyków w całych płucach

Jednokierunkowy zawór uniemożliwia wydech zapewniając prawidłowy sposób ćwiczenia, dodatkowo zabezpiecza przed gromadzeniem się drobnoustrojów we wnętrzu urządzenia.
Ergonomiczny kształt i konstrukcja rączki pozwala na wygodne przenoszenie lub zawieszenie na poręczy łóżka.
Wyposażenie w specjalny port umożliwia jednoczesne podawanie tlenu.

Oferowany z rozciągliwą rurką łączącą i wymiennym ustnikiem (w foliowej torebce z instrukcją użycia)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.