• Kategorie
  • CliniFlow - aparat do ćwiczeń oddechowych 22-1200x

CliniFlo

Zapytaj o produkt +48 537 200 108
59.00
Wpisz swój e-mail
Zostaw telefon

CliniFLO

Przepływowy przyrząd do ćwiczeń oddechowych  z możliwością podłączenia tlenu.

Niezbędne narzędzie do skutecznej rehabilitacji pacjentów po operacjach klatki piersiowej, jamy brzusznej oraz terapii przy przewlekłych chorobach układu oddechowego (np. POChP). Regularne stosowanie zapobiega rozwojowi niedodmy i innych powikłań układu oddechowego, znacznie skracając pobyt pacjenta w szpitalu. Zapewnia właściwą i najbardziej skuteczną technikę ćwiczeń oddechowych. Utrzymanie żółtego krążka w polu między strzałkami poprzez wykonanie wolnego wdechu trwającego 5-10 sekund, gwarantuje równomierne wypełnienie pęcherzyków w całych płucach. Pacjent informowany jest o poprawności wykonywanych ćwiczeń.

Możliwość ustawienia poziomu przepływu wdychanego powietrza w zakresie 100 - 600 ml/s (6 progów) za pomocą umieszczonego z tyłu pokrętła, sprawia, że CliniFLO jest chętnie używane przez pacjentów w różnym stanie i wieku (również dzieci jak i osoby w podeszłym wieku).

Specjalny port umożliwia jednoczesne podawanie tlenu.

Oferowany z rozciągliwą rurką łączącą i wymiennym ustnikiem (w foliowej torebce z instrukcją użycia).

Ergonomiczny kształt i konstrukcja rączki pozwala na wygodne przenoszenie lub zawieszenie na poręczy łóżka, a miejsce na ustnik chroni go przed przypadkowym zabrudzeniem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.